Bezplatnou reklamou na netu s Minute Me Group Ltd. k bankrotu

04.02.2013 09:56

minutemeTak jsem se jednou vyhnul problémům do budoucna. Zrovna dodělávám prezentaci výplní zábradlí a ejhle. Na e-mail mi dorazila zajímavá nabídka od Nikoly Balážové z „minuteme“ na účasti ve výzkumu reklamního trhu.

 

Zrovna potřebují do svého portfolia společnost podobnou té mojí, i když žádnou nemám. Ale poněvadž se ve společnosti rád pohybuji, a vím, že je plná různých chytráčků, navíc prokliky k novým stránkám přijdou vhod, obzvlášť zdarma v reklamním prostoru za 18.000,- Kč, tak v obezřetnosti na odkazy neklikám, ale gůgluji.

Data budou prezentována na konferenci Czech Media Forum 2013. Hmm, to bude asi velká sláva!? První odkazy jsou jasné, takže níže mě to zajímá. Tam se nachází reference! Mám štěstí a nalézám informace, které potřebuji hned na dvou místech. Nejdříve čtu o dalším nigerijském dopisu a potom forum na lupě.

 

 • Czech Media Forum je akce, která zatím nikdy neproběhla a na internetu se ani nedaří najít bližší věrohodné info o tom, kdy nebo kde by měla proběhnout.

 • To mě právě taky napadlo, "sakra dají mi to zadara, do zítra to nestihnu vyrobit/tak jim to zadám" = zaháčkování...

 • No pravdepodobne bude zakopany pes v tom poplatku za jimi udelany banner (varianta B) a ve vete: "Banner musíme mít do uzávěrky, aby se stihl schválit a nasadit. V opačném případě bychom banner museli vyrobit my."

  Jelikoz prvni kontakt probehl 16/1 a oni musi mit banner (podle JEJICH specifikaci! - tady pozor) uz do 18/1, tak bych rekl, ze v tech specifikacich bude nejaka prkotine.
  Takze pan zasle email s bannerem podle varianty A, a 18/1 v 23:00 mu prijde mail s tim, ze banner neodpovida specifikacim a podle dohody ho udelaji oni... (varianta B)
  Pak bych se nedivil nejakym priplatkum typu: "licencni poplatek za pouziti formatu .gif = 15 000,-", "upozorneni emailem na nesplneni specifikaci = 1 000,-" atd. atd. Predstavivosti se meze nekladou.

  Pokud nezaplati, zacne cela anabaze s exekutory, poplatky atd... A misto reklamniho prostoru zdarma, bude mit pan dluhy za 150 000,-

 

mediainstitutK tomu snad netřeba další komentář. Přesto nahlédnu na stránky v e-mailu uvedené www.mediainstitut.cz, abych si firmu prověřil. Stránky v CZ doméně, firma Minute Me Group LTD. Hmm, Ltd.? Bral bych ještě s.r.o., a.s., v.o.s., o.s., o.p.s., to jsou zkratky společností, které mohou podnikat dle obchodního zákoníku na našem území.

Ovšem stránky www.minuteme.net již nemají naši doménu. Nezbývá, než ještě nahlédnout do registru ekonomických subjektů. Výsledek: Nenalezen žádný ek. subjekt, který by odpovídal zadání.

 

Prověření bezplatné nabídky mě stálo tři hodiny života včetně napsání tohoto článku. Nic není zdarma, kromě informací lidí podělujících se o zkušenosti se špatnostmi v dnešní společnosti plné parazitů. Díky Dane, Martine, SupuSi, Olafe Ludwigu a ostatním.

zpravy8

Milá Lenko Balážová ze společnosti Minute Me Group Ltd. nebo Media Institutu připravujícího konferenci Czech Media Forum 2013, jak je vidno, ušetřil jsem si pravděpodobně nemalý penízek a spoustu problémů, přesto vám též děkuji. Třeba těch 500 prokliků zdarma nakonec díky vám budu taky mít, ale v čisté hře.

 

Revoluce za dva tisíce

Reklama:


pramen touhy