Jiří Bezděk jako lídr Aktivu nezávislých občanů za Jihomoravský kraj v parlamentních volbách 2013

28.09.2013 13:49

Dne 14.9.2013 mi, jakožto občana aktivně a úspěšně bojujícího s protiústavním chováním exekutorů oslovil Aktiv nezávislých občanů s nabídkou kandidatury v předčasných parlamentních volbách konaných ve dnech 25. a 26. října 2013.

 

Aktiv nezávislých občanů_logoAktiv nezávislých občanů je stranou zodpovědných a aktivních občanů, kteří dokáží převzít odpovědnost za sebe, za svou rodinu, za kolektiv občanů, za obec a za stát, s hlavními cíli vybírat kandidáty a pomáhat jim ve volbách, a být nástrojem volebního úspěchu ( Více: www.intercity.cz/aneo/stanovy.htm ).

Kandidáti za Aktiv nezávislých občanů ( ANEO ), vesměs bez politické příslušnosti, zcela kopírují vizi této strany z roku 2001 ( pozn. rok založení ANEO ) zastavení nebezpečného vývoje ve společnosti politickou cestou. Strana je v principu této vize prostředkem daným k dispozici občanské veřejnosti k delegování zástupců nejen do parlamentních voleb. Strana není ani pravicová, levicová či středová, neboť tato hlediska jsou překonána a slouží pouze k zamaskování neschopnosti.

 

Z důvodu kandidatury a rychlého běhu událostí, které jsou s ní spojeny, otevírám na svých stránkách pravdazvitezi novou rubriku „Volby 2013“, kde budu vkládat převážně tiskové zprávy a důležité informace o průběhu parlamentních voleb.

Pro sledování mé kandidatury využijte RSS kanálu Volby 2013, neboť tyto zprávy z hlediska úspory času a povahy stránek  pravdazvitezi  nebudu zařazovat do novinek.

Taktéž jsem pro tyto účely zřídil profil na Parlamentních listech.

Připomínám svoji facebookovou stránku.

 

Seznamte se rovněž se základními body programu kandidátů Aktivu nezávislých občanů, které vedou ke stěžejnímu cíli: vyřešení současné dlouhodobé společensko-ekonomické krize.

  

Reklama:


Revoluce za dva tisíce