Po dvou měsících permanentní práce zasláno Ústavnímu soudu zdůvodnění odvolání do neplatnosti voleb

03.02.2014 14:40

V sobotu 1. února 2014 jsem konečně uzavřel záležitost odůvodnění podaného odvolání ve věci neplatnosti voleb do PSP ČR a Ústavní soud má tímto dnem k dispozici veškeré informace potřebné k rozhodnutí.

 

Po dvouměsíční permanentní práci i přes vánoční svátky, tří zažitých kolapsů z totálního vyčerpání nad sepisováním od ranních do večerních hodin a nechtěným odstavením v důsledku zpožděných dávek existenčního minima zapříčiněné přechodem k staronovému zpracovateli zasílání složenek hmotných dávek z Úřadu práce ( Kdo je příjemcem, tak ví, o čem byla koncem prosince a v lednu řeč. Kdo ne, tak tomu doporučuji vyzkoušet si vyžít z 2.200,- Kč. Tzn. rozvrhnout si na 30 dní tento příjem na všechny své potřeby a nároky, které přirozeně kladou životní podmínky, a další základní potřeby uspokojit až minimálně po 35 dnech. O vaše nové zkušenosti, například z čeho jste si po těch 5 dní koupili obyčejný chléb a kolik práce jste hladoví odvedli, se potom můžete podělit zde v knize návštěv. ) mohu konečně říct: "HOTOVO".

 

Odůvodnění odvolání proti usnesení ze dne 27.11.2013 č.j. Vol 125/2013 Nejvyššího správního soudu ve věci neplatnosti volby kandidátů do Poslanecké sněmovny PČR je sepsáno zmenšeným písmem na 86 stranách a obsahuje přes 280 důkazních listin.

 

Jak jsem již psal..

 

Zajímá tě, co bylo napsáno na Pravdě zvítězí?

 

Přispět libovolnou částkou na vydání knihy můžeš zde: 2300737484/2010


 

 

Revoluce za dva tisíce