Zveřejněn Otevřený dopis

23.01.2013 17:07

Dnešního dne zveřejňuji Otevřený dopis exekutorce Dvořáčkové z Hradce Králové. Bohužel pro zásah redaktora blogu již tato exekutorská hyena neměla možnost se vyjádřit v diskuzi a ani úřední formou na něj nijak nereagovala.

Od té doby přemýšlím, a podněcují mi k tomu i jiné každodenní události, co je pro tuto společnost přijatelné? Myslíte si též, že je pro zachování si svého zaměstnání či z pozice nadřízeného možné potlačovat názory a vyjádření jiných? Já si to nemyslím, protože tolerance k osobnosti druhého má patřit k základnímu vybavení charakteru člověka.

Myslíte si, že z pozice úřední moci je možné porušovat zákonné předpisy či jen balancovat na hraně zákona? Já si to opět nemyslím, protože úřední pozice by měly v moderní společnosti zastávat lidé vzdělanější jak v oboru tak ve všeobecném přehledu a s osobnostními kvalitami, kteří by šli ostatním příkladem. Ostatně daně platíme, aby stát pomáhal a ulehčoval život nám všem. Demokracii nelze totiž vytvářet úřední represí!

V Otevřeném dopise jsem poukázal, že takové nekontrolovatelné represivní chování exekutorky Dvořáčkové zašlo za hranici, na které pamatuje svým §309 Trestní zákoník. JUDr. Dvořáčková Marcela od té doby dělá mrtvého brouka. Zato já chci žít. Chci v téhle zemi dýchat. Co se tedy od léta 2012 událo dál, naleznete v článku Spěšným rychlíkem R309 Vlastizrada k Mírovu.

 

Revoluce za dva tisíce

Reklama:


pramen touhy